Czysta spółka na sprzedaż Warszawa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najbardziej pożądana forma działalności gospodarczej w Polsce. Na popularność tego podmiotu wpływa przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Tym samym oznacza to że wszelkie zadłużenia regulowane będą wyłącznie z mienia spółki, a nie prywatnego majątku wspólników. Dodatkowo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może być założona przez niemal każdego bez względu na kraj jego pochodzenia. Wyjątek stanowi jedynie inna jednoosobowa spółka z o.o.

Tradycyjna rejestracja spółki jest bardzo długa i problematyczna toteż wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki. Pozwala ona pominąć wszelkie formalności związane z rejestracją do konieczności złożenia podpisu na umowie spółki, dzięki temu nabycie gotowej spółki zajmuje zaledwie jeden dzień.

Czysta spółka na sprzedaż Warszawa to oferta naszej firmy. Gwarantujemy gotowe spółki z prestiżową siedzibą, które charakteryzują się ogromną wiarygodnością w otoczeniu biznesowym.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek
Call Now Button