Czysta spółka z o.o.

Rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej nie zawsze jest proste. Długi czas oczekiwań w urzędach i innych instytucjach, a także formalności z tym związane nie zachęcają. Warto więc od samego początku postawić na rozwiązania, które nas zmotywują do działania, a nie odwrotnie. Takim rozwiązaniem jest skorzystanie z usług naszych ekspertów.

Jednymi z najtrudniejszych do założenia spółek są: spółka akcyjna i z ograniczoną odpowiedzialnością. Ta druga ma jednak wiele zalet, takich jak ograniczenie odpowiedzialności majątkowej wspólników czy niskie koszty założenia. Stało się to inicjatywą do tego, aby powstała czysta spółka z o.o. Jest to spółka, która została już założona. Przeszła niezbędne procedury rejestracji, takie jak zgłoszenie w KRS, nadanie NIP-u i REGON-u. Zakup takiej spółki pozwala na szybsze i prostsze uruchomienie działalności gospodarczej. Polecane jest to osobom, które nie chcą martwić się niepoprawnym wypełnianiem zgłoszeń oraz marnować czasu, w którym można zacząć zarabiać, mając gotową spółkę. Czysta spółka z o.o. nie posiada zobowiązań, ponieważ nie działała wcześniej, jednak ma dokumentację potrzebną do prowadzenia działalności.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup spółki z o.o. zapraszamy do naszej firmy, specjalizującej się w sprzedaży spółek. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button