Gotowa spółka z o.o. 2018

Dlaczego warto kupić gotową spółkę z o.o.? Przede wszystkim to ogromna oszczędność czasu, który w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Tradycyjna procedura rejestracji spółki niestety jest bardzo czasochłonna. Ponadto wymaga od potencjalnego przedsiębiorcy dopełnienia całej masy formalności. W tym celu musi także odwiedzić wiele urzędów i innych instytucji.

Kupując gotową spółkę w przeciągu zaledwie jednej doby przedsiębiorca może stać się właścicielem podmiotu przygotowanego by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym, jak również odpowiednio sporządzona umową. To właśnie podpisanie umowy będzie stanowiło jedyny obowiązek potencjalnego przedsiębiorcy.

Gotowa spółka z o.o. 2018 na sprzedaż to oferta naszej firmy. Oferujemy zupełnie nowe podmioty gospodarcze przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Jeżeli jesteś zainteresowany nie zwlekaj i zadzwoń do nas nawet dziś. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania, jak również udzielą szczegółowych informacji odnośnie naszych usług.