Gotowa spółka zoo

Gotowa spółka zoo to podmiot, który jest w pełni przygotowany do poprowadzenia pod sobą działalności gospodarczej. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest spółką kapitałową, w ramach której prowadzone są największe firmy. Jest ona bardzo atrakcyjną formą dla przedsiębiorców, gdyż do jej założenia wystarczy niewielki kapitał zakładowy w wysokości jedynie pięciu tysięcy złotych.

Dodatkowo spółka zoo, jak sama jej nazwa wskazuje, znacznie ogranicza odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki. Zatem nie muszą oni obawiać się o własny majątek w razie zadłużenia spółki.

Gotowa spółka zoo pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie działalności gospodarczej z pominięciem długiego i problematycznego procesu rejestracyjnego.

Aby stać się właścicielem gotowego podmiotu wystarczy jedynie podpisać umowę spółki, która sporządzona musi zostać w formie aktu notarialnego. Czynność ta powinna odbyć się pod nadzorem notariusza.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Nie zwlekaj skontaktuj się z naszym przedstawicielem i poznaj ofertę dla siebie.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek
Call Now Button