Gotowe spółki z o.o. dla cudzoziemców

Chcesz rozpocząć prowadzenie własnego biznesu? Przejmujesz się, że sobie nie poradzisz, bo nie znasz języka polskiego? Nasi specjaliści pomogą Ci w przeprowadzeniu całego procesu, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

U nas możesz kupić czyste, gotowe spółki z ograniczona odpowiedzialnością . W swojej ofercie posiadamy gotowe spółki z o.o. dla cudzoziemców bez historii, założone w 2017 roku lub spółki starsze. Spółki stażowe są podmiotami bardzo bezpiecznymi i wyglądającymi poważnie w oczach kontrahentów.

Wszystkich formalności możemy dokonać drogą elektroniczną, bądź ma spotkaniu w naszym biurze. Po zebraniu kompletu danych od osób kupujących udziały nasi specjaliści przygotują wszystkie niezbędne dokumenty i umówią spotkanie w Kancelarii Notarialnej. Będziemy służyć pomogą podczas całego procesu zakupu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy są dostępni od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00 . Eksperci przedstawią atrakcyjną ofertę i pomogą w doborze odpowiedniej spółki względem Twoich preferencji i oczekiwań. Nasze biuro jest zawsze otwarte na sugestie i negocjacje ze strony Klienta.