Opłata za rejestrację spółki z oo w KRS 2016

opłata za rejestrację spółki z oo w krs 2016

Jeśli zastanawiasz się ile wynosi opłata za rejestrację spółki z oo w KRS 2016, to dobrze trafiłeś. Chętnie odpowiemy na to pytanie. Rejestracja spółki z o.o wiąże się z kosztami w wysokości 350 zł. Z czego składa się ta cena? 250 zł to opłata sądowa wniosku o rejestrację, a 100 zł to opłata za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Kwestia jaką jest rejestracja przedsiębiorstwa jest raczej mało przyjemna. Nie dość, że trwa to około miesiąca, a nie każdy ma cierpliwość do tak długiego oczekiwania, to jeszcze wiąże się to z mnóstwem formalności. Jest tylko jeden sposób, by ominąć bieganie po urzędach i wypełnianie dokumentów.

Skorzystaj z pomocy naszego biura! Od lat zajmujemy się zakładaniem spółek i nie sprawia nam to żadnego kłopotu. Profesjonalna kadra pracownicza nie pozwala sobie na potknięcia. Dzięki naszej pomocy cały proces potrwa zdecydowanie krócej! Skontaktuj się z nami. Indywidualnie podchodzimy do każdego z naszych Klientów i chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek
Call Now Button