Pomoc w załozeniu spółki z oo

Spółka z oo to jeden z najczęściej wybieranych podmiotów gospodarczych. Na jego założenie z każdym rokiem decydują się dziesiątki tysięcy nowych przedsiębiorców. Skąd jednak tak wielkie zainteresowanie tą jednostką?

Po pierwsze, aby ją założyć wystarczy zaledwie 5 tysięcy złotych. Jeszcze kilka lat temu suma ta była aż dziesięciokrotnie wyższa. Kolejną zaletą jest fakt, iż w przypadku zadłużenia spółki prywatny majątek jej wspólników nie zostanie obciążony. To ogromne udogodnienie zwłaszcza, gdy dopiero rozpoczynamy prowadzenie firmy, a nasza działalność okazuje się dosyć ryzykowna.

Do zalet spółki z oo bez wątpienia możemy zaliczyć to, że jednostkę tą może założyć każdy w dowolnym, prawnie dopuszczalnym celu. Do zarejestrowania spółki z o.o. uprawniona nie jest wyłącznie inna jednoosobowa spółka z oo.

Samodzielna rejestracja tej spółki jest trudna i pracochłonna. Z tego względu decydując się na jej założenie, warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Nasza firma oferuje pomoc w załozeniu spółki z oo. Zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły!