Rejestracja spółek z o.o. na odległość

Tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z ogromną ilością niedogodności. Wymaga uzupełnienia wielu dokumentów i złożenia ich w poszczególnych urzędach. Formalności te wydłużają proces rejestracji nawet do kilku tygodni.

Rejestracja spółek z o.o. na odległość jest jednak możliwa i trwa zaledwie jedną dobę! Zapewnia ją platforma rejestracyjna dostępna na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Przedsiębiorca musi jedynie uzupełnić formularz odpowiednimi danymi, a następnie złożyć swój kwalifikowany podpis elektroniczny bądź podpis potwierdzony profilem zaufanym e-PUAP. Program następnie samodzielnie generuje niezbędne wnioski i wysyła je do odpowiednich urzędów.

Zdalna rejestracja pozwala założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością bez konieczności skorzystania z usług notariusza, gdyż umowa sporządzana jest na podstawie ściśle określonego wzorca.

Nasza firma oferuje pomoc w przeprowadzeniu rejestracji, w tym także rejestracji online. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek
Call Now Button