Spółka z o.o. cudzoziemiec

Obecnie posiadamy dostępne od ręki spółki z ograniczona odpowiedzialnością z rożnym okresem stażu. Dla cudzoziemców polecamy spółki utworzone w roku 2017 w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli przed zakupem Spółki powstrzymuje Cię jedynie bariera językowa- niczym się nie przejmuj! Nasi specjaliści ustalą z tobą wszelkie kwestie i dopełnia formalności, jak również przekażą Ci dane kontaktowe do tłumacza przysięgłego, którego obecność na spotkaniu sprzedażowym w Kancelarii Notarialnej jest obowiązkowa – wynika to z przepisów prawa.
Wszystkich ustaleń możemy dokonać drogą e-mailową, a jeśli będzie taka potrzeba spotkamy się z Tobą w naszym biurze. Mamy bardzo dużo klientów z zagranicy, którzy zakupili od nas Spółkę i prowadzą własną działalność. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my wyjaśnimy wszystko krok po kroku.
Spółka z o.o. cudzoziemiec to czyste podmioty, bez historii, które nigdy nie prowadziły działalności więc są bardzo bezpieczne. Na samym początku musisz określić swoje preferencje, czy potrzebujesz spółkę świeżą, czy spółkę stażową. Po przesłaniu do nas wszystkich danych możemy umówić spotkanie w Kancelarii Notarialnej w celu sporządzenia Aktu Notarialnego na podstawie którego zostaną wprowadzone zmiany w umowie spółki.