Spółka z oo sprzedaż Warszawa

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością trwa przeciętnie kilka tygodni. Ponadto wiąże się z koniecznością uzupełnienia szeregu dokumentów i złożeniem ich w poszczególnych urzędach. Chcąc pominąć te formalności przedsiębiorca może zdecydować się na zakup gotowej spółki. Gotowa spółka to podmiot, który przeszedł już pełną rejestrację, a więc dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz kompletem niezbędnych dokumentów.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek zarejestrowanych w stolicy Polski. Usytuowanie siedziby w stolicy znacznie podnosi wiarygodność danej jednostki sprawiając, że będzie ona o wiele chętniej wybierana przez naszych klientów i kontrahentów.

Spółka z oo sprzedaż Warszawa pozwoli Ci szybko i sprawnie rozpocząć działalność gospodarczą. Oferujemy wyłącznie czyste spółki, z gwarancją braku jakichkolwiek zobowiązań wobec innych podmiotów.

Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy zatem do kontakt. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz przedstawią szczegóły naszej oferty.