Sprzedam miesięczne spółki z o.o.

Gotowe spółki to w pełni przygotowane podmioty, które posiadają kompletną dokumentację. Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na zakup spółek miesięcznych. Ogłoszenie typu „Sprzedam miesięczne spółki z o.o.” dotyczy właśnie tego rodzaju podmiotów. Dlaczego spółki miesięczne są kupowane przez przedsiębiorców?

Miesięczne spółki posiadają mały staż, który jest bardzo przydatny w początkowych etapach wejścia na rynek. Umożliwia on między innymi pozyskanie kredytu lub dofinansowania z UE. Spółki istniejące na rynku przez jakiś czas wzbudzają większe zaufanie wśród instytucji finansowych. Stażowa spółki jest więc rozwiązaniem, które pozwala znacznie ograniczyć formalności oraz wiele zyskać.
Spółka jest w pełni przygotowana do prowadzenia firmy, posiada nadane numery NIP, REGON oraz KRS. Jej dokumentacja jest kompletna. Dodatkowo nabywca może otrzymać oświadczenie o braku zadłużeń spółki, co zwiększa bezpieczeństwo.

Sprzedam miesięczne spółki z o.o. – zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę. Szeroki wybór spółek stażowych! Zapraszamy serdecznie do kontaktu.