Sprzedam sp z oo

Spółka z o.o. to jeden z podmiotów gospodarczych, które prowadzić mogą przedsiębiorcy. Zaletą tej formy prawnej jest ograniczona odpowiedzialność za zobowiązania firmy oraz niski kapitał wymagany do utworzenia spółki. Korzyści, jakie przynosi spółka z o.o. przyciągają coraz większą liczbę osób, które zakładają lub kupują tego rodzaju firmę.

Obecnie w celu prowadzenia działalności niezbędne jest sporządzenie umowy spółki. Sama procedura wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego trwa jednak bardzo długo, dlatego duża liczba osób rezygnuje z tego rozwiązania. Lepszym wyborem jest zakup gotowego przedsiębiorstwa.

W pierwszej kolejności nabywca znajduje ogłoszenie, które oferuje firma zajmująca się sprzedażą gotowych spółek. Następnie obydwie strony umawiają się u notariusza, gdzie podpisywana jest umowa kupna sprzedaży. Transakcja może odbyć się także w sposób zdalny, co znacznie przyspiesza procedurę kupna spółki.

Jeżeli chcesz nabyć gotowy i czysty podmiot gospodarczy – wówczas zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Oferujemy najwyższej jakości usługę i kompleksową pomoc – sprzedam sp z oo.