Sprzedam spółki z 5 miesięcznym stażem

Poszukiwanym przez wiele osób sposobem, by przyspieszyć i ułatwić i przyspieszyć działalność gospodarczą jest zakup gotowej spółki. Aby móc rozpocząć działalność w ten sposób wystarczy tylko sporządzić umowę zakupu, przelać opłatę za usługę, a na koniec włożyć w KRS wniosek aktualizujący. Czas jaki trzeba na to poświęcić to tylko 2-3 dni.

Sprzedam spółki z 5 miesięcznym stażem – takie ogłoszenia można coraz częściej usłyszeć. Spółki z stażem są szczególnie doceniane przez przedsiębiorców, gdyż umożliwiają rozpoczęcie działalności w spółce z kilku letnim lub kilku miesięcznym stażem.
Spółki nawet z kilku miesięcznym stażem są lepiej postrzegane niż te, które powstały niedawno.

Dlatego też przedsiębiorstwom prowadzącym działalność w takich spółkach może być lepiej uzyskać dofinansowanie czy kredyt. Dodatkowo zakup gotowej spółki może mieć pozytywny wpływ na wizerunek przedsiębiorcy pośród innych przedsiębiorstw.

Oferta stażowych spółek z naszej firmy jest duża. Każdy przedsiębiorca znajdzie w niej firmę idealną do prowadzenia Swojej działalności. Wystarczy tylko skontaktować się z naszymi specjalistami, a gotowa spółka może być Twoja za kilka dni.