Sprzedam społki zoo w Warszawie

Początkujący przedsiębiorcy zazwyczaj decydują się na poprowadzenie firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Nic w tym dziwnego. Spółkę tą założyć może każdy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o. w dowolnym celu pod warunkiem, iż jest on zgodny z prawem. Dodatkowo spółka z o.o. wymaga niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Jest to niezmiernie istotne zwłaszcza w przypadku świeżych przedsiębiorców, gdyż zazwyczaj nie dysponują oni zbyt dużymi środkami, które mogliby przeznaczyć na pokrycie wkładu.

Niestety samodzielna rejestracja spółki z o.o. jest długa i problematyczna wiąże się koniecznością odwiedzenia szeregu urzędów w celu złożenia w nich wcześniej uzupełnionych wniosków i formularzy. Formalności te sprawiają, iż rejestracja trwać może nawet kilka tygodni. Decydując się na zakup gotowej spółki otrzymujesz na własność spółkę w pełni przygotowaną, by poprowadzić pod nią firmę, a więc dysponującą numerami NIP, KRS, REGON i VAT, kapitałem zakładowym oraz odpowiednio sporządzoną umową, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.
W imieniu firmy, w której pracuje sprzedam spółki zoo w Warszawie. Gwarantuje czyste podmiotach z prestiżową siedzibą, które bez wątpienia będą niezwykle atrakcyjne dla kontrahentów.