Sprzedaż firmy z siedzibą w Warszawie

Przedsiębiorca pragnąc założyć działalność gospodarczą zmuszony jest do otworzenia spółki. Rejestracja spółek jest niestety długa i problematyczna. Aby ją przeprowadzić potencjalny właściciel musi wypełnić wiele wniosków i formularzy, a następnie złożyć je do odpowiednich urzędów. Formalności te sprawiają, że proces rejestracji trwać może nawet kilka tygodni.
Decydując się na kupno gotowej spółki możesz jednak pominąć wszelkie niedogodności związane z ich dopełnieniem. Tym sposobem otrzymujesz bowiem podmiot w pełni przygotowany do tego, aby poprowadzić pod sobą firmę, a więc dysponujący numerami NIP, KRS, REGON, VAT oraz kapitałem zakładowym i umową spółki. To podpisanie umowy będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.

Nasza firma oferuje sprzedaż firmy z siedzibą w Warszawie. Oferujemy podmioty, pod którymi natychmiast będziesz mógł poprowadzić firmę. Zachęcamy zatem do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami naszej. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.