Sprzedaż gotowych spółek Warszawa

Decydując się na otworzenie firmy, większość przedsiębiorców postanawia w tym celu otworzyć spółkę. Niestety samodzielna rejestracja tych podmiotów jest niezmiernie problematyczna i skutecznie odstrasza potencjalnych przedsiębiorców.

Niedogodności związane z ogromną ilością formalności oraz sporą ilością czasu, którą należy poświęcić na ich dopełnienie można zredukować do minimum, jakie stanowi złożenie podpisu na umowie spółki poprzez zakup gotowej jednostki. Dodatkowym atutem takiej możliwości jest zakupu spółki zarejestrowanej w dużym mieście.

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa to jedna z usług, oferowanych przez naszą firmę. Gwarantujemy spółki dysponujące numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym, umową oraz prestiżową siedzibą ulokowaną w stolicy Polski. Zapewniamy podmioty, które nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, dlatego ich nabycie jest w pełni bezpieczne.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią szczegóły oferty naszej firmy oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.