Sprzedaż spółek z o.o. Białystok

Często przyszli przedsiębiorcy nie zdają sobie sprawy z tego jak wiele mogą zawdzięczać zakupowi gotowej spółki. To ogromna zarówno oszczędność czasu, jak i nerwów związanych z załatwianiem spraw w urzędach podczas procedury rejestracji spółki.

Dlaczego warto kupić gotową spółkę? Nabywca otrzymuje w pełni przygotowany podmiot z kompletną dokumentacją, który umożliwia mu bezpiecznie prowadzenie firmy w jeden dzień. Spółka jest czysta, ponieważ została założona w celu sprzedaży, więc nie posiada historii gospodarczej ani obrotów. Gotowa spółka, którą oferuje nasze biuro została zarejestrowana we właściwych urzędach (posiada NIP, REGON oraz KRS). Eksperci dołożyli wszelkich starań, aby umożliwić Klientowi bezpieczne wejście na rynek z ofertą swoich usług.

Nasze biuro w swojej ofercie posiada spółki stażowe oraz nowe. To od Klienta zależy na jaką spółkę się zdecyduje. My oferujemy dodatkowo doradztwo z zakresu księgowości, prawa oraz podatków. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania związane z sprzedaż spółek z o.o. Białystok. Kompleksowa pomoc przedsiębiorcom w otworzeniu własnej firmy.

Call Now Button