Sprzedaż spółek z o.o. Gdańsk

Założenie własnej firmy nie jest łatwym zadaniem dla osób, które postanowiły bez doświadczenia zająć się całą procedurą. Często ogrom formalności sprawia, że nie są one w stanie bezproblemowo dopełnić wszystkich istotnych kwestii w odpowiednim terminie. Zdarza się, że przyszli przedsiębiorcy rezygnują z założenia firmy, ponieważ już na samym starcie pojawiły się jakieś kłopoty, błędnie wypełnione wnioski, negatywne decyzje urzędów itp.. Jednak nie warto rezygnować, ponieważ można kupić gotową spółkę!

Sprzedaż spółek z o.o. Gdańsk skierowana jest do przedsiębiorców zdecydowanych na otworzenie firmy w województwie pomorskim. Oferujemy gotowe spółki, które pozwalają pominąć proces rejestracji, co pozwala zajmować się biznesem w jeden dzień od zrealizowania transakcji. Spółki posiadają NIP, REGON oraz KRS, czyli kompletną dokumentację.

Czy zakup spółki jest bezpiecznym rozwiązaniem? Zarejestrowane przez nas podmioty posiadają czystą historię gospodarczą, czyli nie prowadziły wcześniej działalności ani nie zawierały umów. Dajemy Klientom notarialne poświadczenie o braku zobowiązań spółki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych spółek na sprzedaż.