Sprzedaż spółki z 2018

Coraz więcej osób decyduje się na założenie działalności gospodarczej. Tym sposobem przedsiębiorcy chcą zwiększyć swoje zarobki, jak również pozwolić sobie na samodzielność oraz elastyczność. W tym celu przedsiębiorcy zazwyczaj decydują się na utworzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmiot ten charakteryzuje się przede wszystkim ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, dzięki czemu założyciele nie muszą obawiać się o własny majątek.

Do założenia spółki z o.o. wystarczy jedynie 5 tysięcy złotych. Jest to kwota bardzo niewielka w porównaniu do innych spółek kapitałowych.

Niestety samodzielna ewidencja spółki z o.o. jest procesem długim i skomplikowanym. Aby go pominąć przedsiębiorcy zazwyczaj decydują się na kupno gotowej spółki, czyli takiej która przeszła już pełną rejestracje. Sprzedaż spółki z 2018 to oferta naszej firmy. Oferujemy nowe podmioty z czystą historią gospodarczą, gwarantujące nie tylko szybki, ale również bezpieczny start.

Call Now Button