Sprzedaż spółki z o.o. z 2015 roku

Osoby pragnące rozpocząć własną działalność gospodarczą, zazwyczaj decydują się na jej otworzenie w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Niestety nowopowstałe podmioty nie posiadają zbyt dużej zdolności kredytowej, dlatego też mogą zdarzyć się sytuacje, w których zostanie im odmówione przydzielenie dotacji unijnej bądź kredytu, które niejednokrotnie stanowią jedyną możliwość rozwoju dla przedsiębiorstwa.
Aby zwiększyć jednak swoje szanse na zdobycie funduszy, warto zdecydować się na zakup gotowej spółki stażowej.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółki z o.o. z 2015 roku. Jest to jednostka, która przeszła cały proces rejestracyjny, a więc dysponuje kapitałem zakładowym, wpisami do poszczególnych urzędów, czego potwierdzeniem są numery NIP, KRS oraz REGON. Spółka ta wyposażona jest również w odpowiednią umowę.

Nasze podmioty charakteryzują się przede wszystkim kilkuletnim stażem. Jest to niezwykle istotne, gdyż znacznie podnosi on wiarygodność danej jednostki, dzięki czemu będzie ona budziła o wiele większe zaufanie niż nowe firmy.
Co ważne, gwarantujemy całkowicie czyste spółki, które nigdy wcześniej nie prowadziły działalności, a więc ich nabycie jest zupełnie bezpieczne.