Zakładanie spółki dla obcokrajowców

Polska z każdym rokiem staje się coraz bardziej atrakcyjna dla zagranicznych inwestorów. W tym celu większość z nich decyduje się założyć spółkę. Niestety proces rejestracyjny tych podmiotów wiąże się z wieloma niedogodnościami. Po pierwsze, jest on niezwykle długi, w skrajnych przypadkach trwać może nawet kilka tygodni. Kolejno, jego przejście wymaga dopełnienia wielu formalności, a więc uzupełnienia sterty wniosków i formularzy, a następnie złożenia ich do odpowiednich instytucji, co niesie ze sobą konieczność odwiedzenia licznych urzędów.

Aby umożliwić całkowite obejście tych trudności nasza firma oferuje zakładanie spółki dla obcokrajowców, czyli sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych.

Są to jednostki w pełni przygotowane do tego, aby natychmiast rozpocząć prowadzenie pod sobą firmy, a więc zarejestrowane w niezbędnych instytucjach, czego potwierdzeniem są numery NIP, KRS i REGON. Ponadto dysponują też kapitałem zakładowym oraz odpowiednio sporządzoną umową, której podpisanie jest jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela.