Zakładanie spółki zoo przez Internet

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jeszcze do niedawna było procesem długim i problematycznym. Wymagało to od potencjalnego przedsiębiorcy odwiedzenia szeregu instytucji w celu złożenia w nich poszczególnych wniosków i formularzy. Od 2012 roku możliwe stało się zakładanie spółki zoo przez Internet. Przedsiębiorca za pomocą specjalnej platformy uzupełnia formularz rejestracyjny na podstawie którego program samodzielnie generuje niezbędne wnioski i przesyła do należytych urzędów.

Rejestracja online pozwala założyć spółkę z dowolnego miejsca, wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Sposób ten również znacznie skraca całą procedurę. Samodzielne dopełnienie tych formalności może trwać nawet 3-4 tygodnie natomiast rejestracja spółki przez Internet zajmuje nie więcej niż jedną dobę. Należy podkreślić, że wnioski rozpatrywane są wyłącznie w dni robocze w godzinach pracy sądów.

Jeśli szukasz pomocy w przeprowadzeniu rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.