Zakup jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Założenie własnej działalności gospodarczej może być ciekawym sposobem na rozwój swojej kariery zawodowej. Dość skomplikowane i czasochłonne procedury rejestracyjne działalności gospodarczych w Polsce nie sprzyjają początkującym przedsiębiorcom. Powoduje to że, coraz lepszym rozwiązaniem jest zakup jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością .

Przedsiębiorcą którzy chcą uniknąć trudnego i czasochłonnego procesu rejestracyjnego spółki z o.o. polecany jest zakup jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Czynność ta polega na zakupie wszystkich udziałów istniejącej już spółki z o.o. oraz dokonaniu zmiana danych tego przedsiębiorstwa. Zaletą tego rozwiązania jest fakt że, rozpoczęcie działalności następuje znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnej rejestracji. Przedsiębiorca może szybciej zacząć zarabiać. Zakupione przedsiębiorstwo nie posiada żadnych zobowiązań, więc przyszły właściciel nie musi się martwic o tę kwestię.

Zakup jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest rozwiązaniem nad którym powinno się zastanowić wiele osób zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Call Now Button