Założenie spółki w eKRS

Każdy, kto decyduje się na otworzenie własnej firmy musi liczyć się z obowiązkami związanymi z procesem rejestracyjnym. Jednym z miejsc jakie musi odwiedzić przyszły przedsiębiorca jest Sąd Rejestrowy odpowiedni do miejsca jego zamieszkania. Obowiązkiem jest złożenie wniosku o wpis do KRS, czyli Krajowego Rejestru Sądowego. Istnieje możliwość dopełnienia tej formalności w sposób zdalny – założenie spółki w eKRS. Złożenie wniosku przez internet możliwe jest tylko za pośrednictwem systemu teleinformatycznego przez zarejestrowanego użytkownika.

Wnioski muszą zostać opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem ePUAP. Tutaj sprawa założenia firmy komplikuje się, ponieważ nie każdy posiada właściwy podpis. Z tego powodu oferujemy rzetelną pomoc w zarejestrowaniu spółki.

Od wielu lat zajmujemy się pomocą Klientom w otworzeniu własnej firmy. Przeprowadzamy całą procedurę założenia w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą prowadzić biznes. Z naszą pomocą zajmie to tylko kilka dni!