Założenie spółki zoo przez Internet

Spółka z o.o. jest jedną z najchętniej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa w oparciu o przepisy Kodeksu Spółek Handlowych. Osoby chcące założyć działalność w tej formie mają do wyboru dwa sposoby jej rejestracji – tradycyjny lub uproszczony, czyli online.

Założenie spółki zoo przez Internet możliwe jest od 1 stycznia 2012 roku na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Spółka zostaje założona w maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku do wybranego sądu rejonowego. Przedsiębiorca unika konieczności opłacania wysokich kosztów notarialnych, gdyż wszystkie dokumenty generowane są w systemie automatycznie. Umowa spółki podpisana może zostać zwykłym e-podpisem.

Planujesz założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? Skorzystaj z naszej oferty. Oferujemy profesjonalną pomoc podczas zakładania spółek online. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.