Zmiany w zakładaniu spółek w 2017 roku

Coraz głośniej mówi się o tym, że w 2017 roku trudniej będzie zarejestrować spółkę. Jakie więc czekają nas zmiany w zakładaniu spółek w 2017 roku?

Od przyszłego roku przedsiębiorcy, którzy założą swoją spółkę i będą chcieli zarejestrować ją jako podatnika VAT mogą spotkać się z odmową urzędów. Procedura pozyskania VAT-u dla spółki została utrudniona z powodu licznych wyłudzeń na tle podatkowym. Wprowadzone zmiany mają na celu zmniejszenie oszustw poprzez bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące rejestracji spółek. Celem zmian jest skuteczniejsza weryfikacja podmiotów trafiających do rejestru podatników VAT.

Jeżeli są Państwo zainteresowani rejestracją spółki, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Niezależnie od tego czy procedura rejestracji miałaby zostać przeprowadzona w tym roku, czy w 2017, zachęcamy do nawiązania współpracy z naszym biurem. Nasi eksperci posiadają odpowiednią wiedzę, która z pewnością okaże się być przydatna po wprowadzeniu zmian. Odpowiemy na wszelkie pytania po kontakcie z naszym biurem. Pomożemy wybrać najlepszy sposób na założenie firmy.