Kategoria: Założenie spółki

Zakładanie spółek w Olsztynie

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowej, jawnej – bez względu na formę organizacyjną, dla Państwa będzie to duża korzyść. Po pierwsze, umożliwiamy dokonanie transakcji zdalnie, dzięki naszym usługom on-line. W związku z czym zakładanie spółek w Olsztynie, Krakowie, Warszawie czy Łodzi przeprowadzone zostanie drogą mailową lub telefonicznie, a wszelkie formalności, wnioski i dokumenty prześlemy drogą pocztową. Kolejną zaletą skorzystania z naszej oferty jest szybkość całej procedury. Dzięki nam mają Państwo możliwość rozpoczęcia działalności już na następny dzień od zakupu. W porównaniu do tradycyjnej rejestracji to duża optymalizacja cennego czasu. Udało się nam jednak uniknąć tej niedogodności dzięki zarejestrowaniu już wcześniej oferowanej przez nas firmy na sprzedaż.

Jeżeli planują Państwo zakup spółki, to zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią, ponieważ specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego Klienta.

Read More

Sp z oo sprzedam

Czy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może okazać się idealnym wyjściem dla przedsiębiorców? Jak najbardziej – ograniczona odpowiedzialność wspólników oraz niski kapitał zakładowy przekonują do siebie coraz większą liczbę osób. W celu posiadania tego rodzaju przedsiębiorstwa niezbędne jest jednak uzyskanie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego.

Czy w ogóle jest sens przechodzić przez długotrwałe procedury rejestracyjne spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Okazuje się, że jest to mało opłacalne rozwiązanie. Jak w takiej sytuacji powinien się zachować przedsiębiorca? Najlepiej dokonać zakupu gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Wiele firm oferuje na rynku ogłoszenia “sp z oo sprzedam”. Kancelarie oferują gotowe podmioty gospodarcze w atrakcyjnych cenach, które wyposażone są w gotowe numery NIP i REGON, dzięki czemu nie muszą ponownie przechodzić przez procedury rejestracyjne. Nowa, gotowa spółka prowadzona może być już na następny dzień od zakupu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki – zapraszamy do kontaktu!

Read More
Call Now Button