4 miesięczne spółki na sprzedaż

Kilka miesięcy stażu to dla początkującego w biznesie przedsiębiorcy dużo. Powstająca od samego początku firma nie może posiadać takiej korzystnej cechy. Jedyną możliwością jest zakup istniejącej już spółki posiadającej staż w działalności. Oczywiście zakup taki może być ryzykowny, gdyż sprzedawane gotowe spółki mogą posiadać długi! Niebezpieczeństwo takie istnieje, ale tylko w przypadku zakupu gotowych spółek od nieuczciwych sprzedawców, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej.

Miesięczne, 2, 3, 4 miesięczne spółki na sprzedaż, a także spółki czyste oferowane przez wiarygodne spółki to gwarancja bezpieczeństwa zakupu. Firmy zapewniają o braku zobowiązań spółek i potwierdzają ten fakt odpowiednim oświadczeniem.

Zakup gotowej spółki jest bezpieczny, a więc odpowiedni do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Przyszły przedsiębiorca zakupujący gotowe spółki nie musi zajmować się niczym związanym z rejestracją spółki, wystarczy tylko sporządzenie umowy zakupu oraz aktualizacja danych w KRS.