Czysta spółka z 2016

Co daje zakup spółki jaką jest czysta spółka z 2016? Z pewnością gwarancje szybkiego i bezpiecznego rozpoczęcia prowadzenia własnej firmy. Osoby decydujące się na zakup takowej spółki mogą pominąć długotrwałą procedurę założenia, czyli znacznie oszczędzić czas, który może zostać poświęcony na jej rozwój.
Czysta spółka nie prowadziła wcześniej działalności gospodarczej, nie zatrudniała pracowników, nie zawierała umów z kontrahentami. Jest wolna od jakichkolwiek zadłużeń i zobowiązań. Dodatkowo nabywca ma możliwość pozyskania specjalnego zaświadczenia informującego o tym, że spółka jest czysta, a to zwiększa bezpieczeństwo kupowanej spółki. Nabywca może więc w bezpieczny sposób zacząć prowadzić firmę już następnego dnia po dokonaniu zakupu. To ogromna oszczędność czasu na którą decyduje się coraz to większa grupa przyszłych przedsiębiorców.
Jesteś zainteresowany zakupem spółki? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat przygotowanej przez nas oferty. Gwarantujemy solidne rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy.
Call Now Button