Czysta spółka z o.o. na sprzedaż

Czysta spółka z o.o. na sprzedaż to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorcy, który pragnie w szybkim czasie otworzyć własną działalność.
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to doskonały wariant dla podmiotu, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę w świecie biznesu. Jego największą korzyścią jest ograniczona odpowiedzialność za zobowiązania spółki. Z tego wspólnicy powodu nie muszą obawiać się o własny majątek w razie zadłużenia spółki, za wszelkie zobowiązania odpowiada ona tylko i wyłącznie własnym inwentarzem.
Spółka z o.o. wymaga stosunkowo niewielkiego minimalnego kapitału zakładowego, dzięki czemu na jej otworzenie może pozwolić sobie szersze grono osób.
Czysta historia gospodarcza oznacza, że nabywana jednostka nigdy wcześniej nie prowadziła działalności, a więc nie należy obawiać się konsekwencji jej wcześniejszych działań, którymi obarczone są spółki stażowe.

Nasza firma oferuje sprzedaż czystych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Gwarantujemy szybki i bezpieczny start bez zbędnych formalności.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek