Elektroniczny podpis potrzebny do rejestracji spółki

Jesteś zdecydowany na otworzenie własnego biznesu? Zastanawiasz się nad sposobem rejestracji spółki? Chciałbyś dokonać szybkiego założenia Twojego biznesu? Myślisz o zdalnej rejestracji spółki? Dowiedz się o szykowanych zmianach, które mogą sprawić, że zarejestrujesz spółkę już dzisiaj.

Mają zostać wprowadzone zmiany, które sprawią, że każda osoba rejestrująca spółkę za pośrednictwem Internetu będzie zobowiązana do posługiwania się e-podpisem. Elektroniczny podpis potrzebny do rejestracji spółki, czyli kwalifikowany podpis elektroniczny lub podpis e-PUAP jest kosztowny.

Głównym celem zmian jest wyeliminowanie zdarzających się przypadków nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych innych osób do zawiązania spółki z o.o. w trybie S24. Aktualnie projekt jest na etapie rządowego procesu legislacyjnego.

Nie warto czekać na to czy zmiany zostaną wprowadzone. Później może być już za późno i będziesz musiał ponosić dodatkowe koszty związane z rejestracją. Zdecyduj się na założenie firmy już dzisiaj. Pomożemy Ci zarejestrować spółkę. W ofercie także gotowe spółki z czystą historią gospodarczą.

Chcesz nabyć podpis kwalifikowany? Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy całą procedurę przeprowadzą szybko i sprawnie!

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek