Gotowa spółka kapitałowa

W tym szczególnym rodzaju spółki, najistotniejszą rolę odgrywa osobny majątek spółki (kapitał. )Spółki kapitałowe podzielić można na spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i spółki akcyjne. Na chwilę obecną kapitał zakładowy w tych pierwszych wynosi 5 000 zł, a w spółkach akcyjnych 100 000 zł.
 
Gotowa spółka kapitałowa to idealne rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców dopiero myślących o rozpoczęciu prowadzenia własnej działalności gospodarczej w formie spółki kapitałowej. Gotowa spółka jest w pełni ukształtowanym podmiotem (posiada wszelką niezbędną dokumentację i numery- NIP, REGON), zdolnym do podjęcia praktycznie natychmiastowego prowadzenia aktywnej działalności gospodarczej. DO grona gotowych spółek zalicza się spółki czyste i spółki z tak zwanym stażem. Te pierwsze nie posiadają historii gospodarczej.

Gotowa spółka kapitałowa to także zwolnienie z czasochłonnego i skomplikowanego procesu rejestracji przedsiębiorstwa. Rejestracja oprócz zabierania dużej ilości czasu, wymaga także borykania się z dużą ilością dokumentacji. Nie trać niepotrzebnie czasu, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty: gotowa spółka kapitałowa.