Gotowa spółka z oo

Czy gotowa spółka z oo jest dobrym początkiem na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Zacznijmy od tego czym jest gotowa spółka z oo – jest to podmiot, który został już wcześniej zarejestrowany. Zwykle występuje w dwóch formach, jako jednostka nowa lub stażowa, różnią się one długością czasu jaki istnieją na rynku. Podmioty stażowe istnieją na nim zwykle od dłuższego czasu, przez co łatwiej im jest nawiązać współpracę z instytucjami finansowymi, w celu uzyskania dotacji.

Decydując się na zakup gotowej działalności gospodarczej, praktycznie natychmiast stajemy się jej właścicielami i możemy nią zarządzać, procedury zakupu trwają około doby. Dzięki tej metodzie nie ma potrzeby przechodzenia przez wszystkie formalności związane z jej rejestracją. Nie musimy chodzić po urzędach, czekać na decyzję i uiszczać wielu opłat. Tak naprawdę to co w tej sytuacji mogłoby nam zająć nawet kilka tygodni, zajmuje maksymalnie dwa dni.

Gotowa spółka z oo jest najlepszym rozwiązaniem na rozpoczęcie działalności dla osób, które od razu, nie marnując czasu, chcą zacząć działać.