Gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż

W ogłoszeniach często pojawiają się hasła “gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż”, ale czy zastanawiałeś się kiedyś, czym są gotowe spółki? To forma działalności, która funkcjonuje na podstawie umowy notarialnej i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym. Jej atutami są posiadanie indywidualnego numeru NIP, REGON oraz to, że widnieją w rejestrach jako płatnik VAT i VAT-EU. Ponadto, owe podmioty gospodarcze posiadają dokumentację księgową. Każdy z powyższych aspektów przyczynia się do uznania podmiotu gospodarczego za w pełni ukształtowany podmiot prawny.
Jeśli klient rozważa pomysł podjęcia istniejącej działalności, przeważnie zdarza się, że kierują nim względy ekonomiczne, bowiem spółka stażowa ma zwiększone szanse uzyskania pożyczki czy kredytu. W istocie, firma istniejąca kilka miesięcy lub lat wydaje się być bardziej wiarygodna w oczach pożyczkodawców. W przypadku takich podmiotów gospodarczych, uzyskanie pozytywnej odpowiedzi na rozpatrywany wniosek jest bardziej prawdopodobne.
Gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż to coś, co Cię zainteresowało? Gdybyś chciał dowiedzieć się czegoś więcej, skontaktuj się z nami.