Kupię spółkę z 2016 roku

Rozpoczął się 2016 rok i bardzo często spotkać można ogłoszenia typu ”Kupię spółkę z 2016 roku”. Spółki zarejestrowane w 2016 roku dają gwarancję bezpieczeństwa. Nie musisz bowiem martwić się, że kupiona firma obciążona będzie zadłużeniami i zobowiązaniami finansowymi. Nie ma takiej możliwości! Oferujemy Ci w pełni bezpieczne spółki.
Cała transakcja trwa jedynie jedną lub dwie doby, co zachęca tych przedsiębiorców, którym zależy na czasie. Czas to pieniądz, a zakładanie spółki od podstaw trwa niezwykle długo!
Kolejną istotną zaletą zakupu gotowej firmy jest uniknięcie wielu formalności. Nasza firma zajmie się wszystkim za Ciebie! Gotowa spółka posiada już numery NIP, KRS, REGON, VAT oraz opcjonalnie VAT UE. Wszelkie dokumenty pozostaw nam. Tobie pozostaje jedynie się z nimi zapoznać, oraz podpisać.
Zależy nam na jak największej wygodzie Klienta, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Pozwala nam to cieszyć się ogromną satysfakcją przedsiębiorców, z którymi współpracujemy. Zapraszamy do kontaktu!
Call Now Button