Kupno dwuletniej spółki z o.o.

Spółki z o.o. stały się bardzo popularne i ciągle rosną w siłę. Potencjalni przedsiębiorcy próbują zakładać nowe firmy, jednak często brakuje im do tego czasu. Liczne formularze, które trzeba wypełnić, następnie zanieść do urzędu nie zachęcają, szczególnie, kiedy rozpoczynanie działalności może trwać kilka tygodni, a nawet miesięcy. W związku z tym rozwinęła się sprzedaż i kupno gotowych spółek, aby zaoszczędzić sobie całych formalności.

Kupno dwuletniej spółki z o.o. otwiera wiele możliwości. Nie była w niej prowadzona działalność, nie ma historii. Umożliwia to otwarcie firmy o dowolnym charakterze, zgodnej z prawem. Dzięki osobowości prawnej możemy prowadzić działalność pod własnym nazwiskiem. Ryzyko, dzięki odosobnieniu finansów własnych od firmy jest znikome. Mały kapitał w wysokości 5000 zł jest kolejną sporą zaletą, szczególnie dla młodych przyszłych przedsiębiorców.

Jak widać kupno dwuletniej spółki z o.o. zawiera ogrom zalet. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W razie pytań, proszę o kontakt!

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek
Call Now Button