Kupno rocznej spółki z o.o.

Kupno rocznej spółki z o.o. jest już możliwe! Firmy z długim stażem od zawsze były bardzo korzystne dla zaczynającego swoją karierę przedsiębiorcy, lecz tak na prawdę rzadko spotyka się oferty spółek, które zarejestrowane zostały aż rok temu! Nasza firma wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom i oferuje Ci roczną stażową spółkę.

Jakie korzyści daje kupno rocznej spółki z o.o.? Przede wszystkim ogromne szanse pozyskania dotacji lub kredytu. Posiadając przedsiębiorstwo zarejestrowane już tak dawno wydajesz się być godną zaufania osobą. Twoja działalność gospodarcza automatycznie zyskuje w oczach.

Zakup takiej spółki trwa 2-3 dni. Zaskakujące? Zapewne nie spodziewałeś się możliwości założenia biznesu w dwa dni, ponieważ wiesz, że samodzielne założenie firmy zajmuje zazwyczaj około miesiąca. W przypadku gotowej spółki nie ma powodów byś musiał czekać tak długo. Wszelkie formalności zostały już załatwione. Skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Posiadamy ogromny wybór spółek, by dogodzić każdemu Klientowi.