Oferty sprzedaży spółek z o.o. w Warszawie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to często wybierana forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Co ważne, podmiot ten jest optymalny do poprowadzenia pod sobą dużej działalności. Spółka ta charakteryzuje się ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, osobowością prawną oraz możliwością poprowadzenia pod sobą niemal każdego rodzaju działalności. Spółka z o.o. wymaga wniesienia niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Kwota ta w porównaniu ze spółką akcyjną, której kapitał musi wynosić aż 100 000 złotych jest niemal symboliczna.

Jedną z istotniejszych wad spółek z o.o. jest ich długa i skomplikowana rejestracja. Na szczęście trudności z nią związane można niemal całkowicie zredukować decydując się na zakup gotowej jednostki.

Oferty sprzedaży spółek z o.o. w Warszawie znajdziesz w naszej firmie. Oferujemy spółki, które przeszły pełną rejestrację w stolicy, dzięki czemu zaraz po ich nabyciu możesz rozpocząć prowadzenie pod sobą działalności.

Zainteresowany? Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś!