Otwarcie spółki z o.o

Podczas rozpoczynania prowadzenia własnego biznesu najtrudniejszym etapem zawsze jest proces zakładania firmy. Wymaga on od nowego przedsiębiorcy znajomości wielu przepisów regulacji i unormowań prawnych. Najczęściej wybieraną, gdyż posiada mało zawiłą procedurę rejestracji jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Otwarcie spółki z o.o zazwyczaj zajmuje nie więcej niż dwa tygodnie.

Spółka z o.o. daje swojemu właścicielowi szereg korzyści. Pierwszą z nich jest to, że do jej założenia wymagany minimalny kapitał założycielski wynosi tylko 5 000 złotych. Kolejnym plusem owej spółki jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za jej zobowiązania. W momencie, gdy spółka zbankrutuje i stanie się niewypłacalna wspólnicy odpowiadają za zobowiązania spółki tylko do wysokości wniesionych przez nich wkładów, a więc ich prywatne majątki będą nienaruszone.

Otwarcie spółki z o.o nadal wydaje się być dla Ciebie zbyt trudnym zadaniem? Mamy na to rozwiązanie!
Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawia Ci szczegóły naszej oferty oraz pomogą Ci w rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.