Pomagamy założyć spółki z oo

Od wielu lat pomagamy założyć spółki z oo osobom, które chcą mieć własną firmę. Dlaczego zdecydowaliśmy się świadczyć usługi dotyczące zakładania firm? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób marzy o własnym biznesie. Chcemy, aby nasza wiedza oraz doświadczenie pozwoliły im bezpiecznie wejść na rynek oraz świadczyć usługi.

Nasza pomoc polega na przeprowadzeniu procesu rejestracji. Zajmujemy się sporządzeniem umowy spółki, rejestracją w KRS, nadaniem NIP, REGON oraz KRS, zgłaszamy spółkę do ZUS oraz VAT, a także zakładamy rachunek bankowy. Odciążamy przyszłego przedsiębiorcę od wszystkich obowiązków wynikających z rejestracji spółki.

Chcemy, aby nasi Klienci mogli zakładać firmę w odpowiedni dla siebie sposób, więc oferujemy stacjonarne oraz zdalne usługi umożliwiające rejestrację spółki.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi zakładania firm z pomocą naszych ekspertów to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące współpracy.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek