Pomoc w zakładaniu spółki przez Internet

Samodzielna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może sprawiać wiele problemów, mimo to prowadzenie firmy w tej formie nadal jest bardzo popularne. Na portalach internetowych można znaleźć niejedno ogłoszenie firmy, która oferuje pomoc w zakładaniu spółki przez Internet.

Rejestracja spółki z o.o. przez Internet to alternatywny sposób założenia działalności w tej formie dostępny od 1 stycznia 2012 roku. Spółkę można zarejestrować na specjalnie utworzonej platformie teleinformatycznej, z każdego miejsca w Polsce. Rejestracja spółki tym sposobem trwa znacznie krócej niż podczas tradycyjnego procesu rejestracyjnego. Działalność zostaje założona maksymalnie w przeciągu 24 godzin od chwili złożenia wniosku. Wiele przyszłych przedsiębiorców decyduje się na założenie firmy przez Internet. Wybór ten generuje także mniejsze koszty związane z umową spółki.

Nasza firma również oferuje pomoc w zakładaniu spółki przez Internet. Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby z całej Polski.