Porady prawne przy sprzedaży spółek

Na sprzedaż spółki decyduje się wiele osób. Przesłanki pozbywania się firmy są różnorodne. Niekoniecznie są nimi problemy finansowe firmy, jak sądzi wiele osób. Bardzo często przedsiębiorcy decydują się zająć czymś zupełnie innym, wyjeżdżają za granicę bądź po prostu chcą odpocząć lub przechodzą na emeryturę. Decydując się na sprzedaż spółki, warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Jest to bardzo ważne, ponieważ niewłaściwie dopełnione obowiązki związane z przekazaniem spółki mogą mieć dla byłego właściciela bardzo przykre skutki np. będzie musiał ponosić odpowiedzialność za zobowiązania zaciągane przez nowego prezesa.

Nasza firma oferuje porady prawne przy sprzedaży spółek. Zatrudniamy najwyższej klasy radców prawnych doskonale władających znajomością Kodeksu Spółek Handlowych. Dzięki skorzystaniu z naszych usług otrzymasz pewność, że nie padniesz ofiarą oszustów, którzy pragną szybko wzbogacić się cudzym kosztem.

Jeżeli jesteś zainteresowany, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy umówią Cię na spotkanie z naszymi ekspertami!