Rejestracja sp z oo

Rejestracja sp z oo jest związana z całą masą niedogodności. Do utrudnień tych zaliczyć można między innymi konieczność odwiedzenia urzędów, potrzebę wypełnienia wielu skomplikowanych wniosków, czas spędzony w długich kolejkach, a także opłaty związane z procesem rejestracyjnym.

Na szczęście cześć tych uciążliwości można znacząco ograniczyć, chociażby poprzez rejestrację spółki online. Jest ona możliwa na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości, dzięki specjalistycznej platformie. Za jej pomocą możemy utworzyć spółkę bez konieczności wychodzenia z domu. Bowiem wszelkie wnioski i formularze wypełniamy i wysyłamy elektronicznie.

Jeszcze mniej formalności wiążę się z nabyciem gotowej spółki z o.o.. Gotowa spółka to podmiot w pełni przygotowany do prowadzenia działalności gospodarczej. Aby stać się jego właścicielem wystarczy jedynie złożyć podpis na umowie notarialnej. Jednostka ta posiada już niezbędną dokumentację, numer NIP, VAT, KRS oraz REGON potwierdzające jej wpis do poszczególnych rejestrów, a nawet kapitał zakładowy.

Nasza firma świadczy usługi z zakresu zakładania spółek. Oferujemy ich sprzedaż, a także porady związane z procesem rejestracyjnym.