Rejestracja spółek Koszalin

Większość przedsiębiorców uważa, że zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jest możliwe tylko poprzez samodzielną rejestrację w urzędzie, wypełnienie masy dokumentów, a co się z tym wiąże poświęceniu na te czynności dużej ilości czasu.

Aktualnie istnieją inne sposoby na otworzenie działalności. Jednym z nich jest rejestracja spółki przez Internet. Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości otworzona została specjalna aplikacja umożliwiająca samodzielną rejestrację spółki. Polega ona na wypełnieniu kilku formularzy, a następnie wysłanie ich do urzędu drogą elektroniczną. Całość trwa zaledwie kilka minut.

W sieci istnieje wiele wzorców oraz szablonów, dlatego przedsiębiorca może z łatwością wypełnić formularze wzorując się na gotowcach.

Innym sposobem jest zlecenie rejestracji spółki profesjonalnej firmie, która zajmuje się tym na co dzień. Jedną z takich instytucji jesteśmy My! Od wielu lat zajmujemy się pomocą przedsiębiorców w zakładaniu podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń teraz