Rejestracja spółki w VAT 2018

Każdy przedsiębiorca, który planuje wymianę handlową z zagranicznymi przedsiębiorcami ma obowiązek dokonania rejestracji spółki w VAT. Tego rodzaju wymiana nazywana jest transakcją wewnątrzwspólnotową. Przy zastosowaniu transakcji wewnątrzwspólnotowych ma miejsce specyficzny sposób rozliczenia VAT-UE. Specyfika ta polega na rozliczeniu podatku przez nabywcę w miejscu, w którym posiada on siedzibę/miejsce zamieszkania.

Często przedsiębiorcy obawiają się zarówno przeprowadzenia procesu rejestracji spółki, jak i nadania jej numeru VAT. Ta procedura kojarzy się ze skomplikowanymi załatwieniami oraz bieganiem po urzędach w celu terminowego dostarczania dokumentów. Czy każdy przedsiębiorca musi przez to przechodzić? Zdecydowanie nie! Współpraca z naszym biurem odciąża przyszłych przedsiębiorców od konieczności samodzielnej rejestracji spółki. Decydując się na naszą pomoc mogą Państwo w bezpieczny sposób wejść na rynek i rozpocząć prowadzenie własnej firmy.

Nasza usługa „rejestracja spółki w VAT 2018” oferuje kompleksową pomoc osobom, które chcą otworzyć własny biznes. Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą wykwalifikowaną kadrą!