Rejestracja spółki z o.o. w rejestrze VAT 2017

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są chętnie wybieraną formą prowadzenia działalności w Polsce. Ich prowadzenie niesie ze sobą wiele korzyści. Niestety osoby, które chcą założyć spółkę z o.o. w 2017 roku będą musiały zmierzyć się ze sporymi utrudnieniami w rejestracji firmy jako podatnika VAT.

Proces zakładania firmy jest skomplikowany, wymaga od przedsiębiorcy poświęcenia sporej ilości czasu. Zmiany jakie będą obowiązywać mogą stać się kolejnym utrudnieniem. Rejestracja spółki z o.o. w rejestrze VAT 2017 roku będzie sprawiać więcej problemów niż dotychczas. Wprowadzona zostanie kaucja rejestracyjna, której opłata będzie warunkiem koniecznym do rejestracji spółki jako podatnika VAT. Będzie dotyczyć przedsiębiorców, wobec których istnieje ryzyko pojawienia się zaległości podatkowych. Planowane są także zmiany dotyczące wykreślenia podatników VAT z rejestru oraz odmowy rejestracji spółki w rejestrze VAT.

Jeśli rejestracja spółki z o.o. w rejestrze VAT 2017 roku będzie sprawiać Ci problemy, zgłoś się do nas. Pomagamy przedsiębiorcom w rejestracji spółek już na etapie tworzenia umowy spółki.