Rejestracja spółki z o.o. w systemie S24

Tradycyjne założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem skomplikowanym i długotrwałym. Wymaga od przedsiębiorcy poświęcenia sporej ilości czasu oraz zaangażowania. Może ono sprawić wiele problemów. Rozwiązaniem jest rejestracja spółki z o.o. w systemie S24.

System S24 to platforma teleinformatyczna, za pomocą której w szybki i łatwy sposób można dokonać rejestracji spółki. Rejestracja spółki z o.o. w systemie s24 możliwa jest od 2012 roku. Trwa zaledwie jeden dzień i generuje mniejsze koszty niż tradycyjne założenie firmy. Jak wiadomo umowa spółki zawierana jest w formie aktu notarialnego. Dzięki rejestracji spółki przez Internet, przedsiębiorca nie ma takiego obowiązku więc nie musi opłacać taksy notarialnej. Wzór umowy dostępny jest na platformie.

Rejestracja spółki z o.o. w systemie S24 to doskonały sposób na szybkie założenie własnej działalności. Warto wybrać tę opcję, gdyż jest korzystniejsza dla przedsiębiorcy. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy przy rejestracji firmy zgłoś się do nas. Pomożemy Ci w szybkim czasie stać się właścicielem przedsiębiorstwa.