Rejestracja spółki z o.o.

Rejestracja spółki z o.o. nie jest łatwym zadaniem. Wymaga ono wiele zaangażowania i pracy. Zaniedbanie któregokolwiek etapu rejestracji, może doprowadzić do popełnienia poważnych błędów.

Warto zauważyć,że spółkę możemy zarejestrować na 2 sposoby:

 • rejestracja w sposób tradycyjny
 • rejestracja w sposób internetowy (online)

 • Opcja pierwsza wiąże się w wypełnianiem wielu dokumentów oraz tym, iż w przypadku popełnienia jakiegoś błędu, procedura musi zostać powtórzona od początku. Dobrym rozwiązanie, w przypadku wyboru właśnie tej opcji jest współpracy z fachowo zajmującymi się tego typu zadaniami osobami/firmami.

  Możliwość druga przebiega znacznie szybciej i pozwala na znaczną oszczędność czasu. Po rejestracji spółka może podjąć działalność już po upływie 24 godzin. Dużym atutem jest także uniknięcie kosztów związanych z wizytą u notariusza. Jedyny co trzeba zrobić, to zalogować się na stronie (w odpowiednim systemie) i prawidłowo wypełnić wniosek, składając elektroniczny podpis.

  Nie wolno zapominać o bardzo ważnym fakcie. Umowa zawarcia spółki musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego.

  Jesteś zainteresowany tym tematem “Rejestracja spółki z o.o.”? Chcesz zarejestrować spółkę, a nie wiesz jak to prawidłowo zrobić? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

  Zadzwoń teraz