Spółka na sprzedaż z siedzibą w Warszawie

Zakładanie spółek jest niezwykle problematyczne. Skomplikowany proces rejestracyjny sprawił, że większość przedsiębiorców decyduje się na kupno gotowego podmiotu gospodarczego.

Gotowa spółka to jednostka w pełni przygotowana do tego, aby poprowadzić pod nią firmę. Posiada numery NIP, REGON oraz KRS, kapitał zakładowy i komplet wymaganych dokumentów.

Popularność jaką cieszą się gotowe jednostki sprawiła, że w sieci pojawia się coraz większa ilość ogłoszeń pokroju “spółka na sprzedaż z siedzibą w Warszawie”, czyli gotowych spółek, których rejestracja odbywa się na terenie stolicy. Prestiżowe ulokowanie siedziby ma ogromne znaczenie podczas prowadzenia działalności, gdyż znacznie podnosi wiarygodność danej jednostki. To właśnie miasto, w którym doszło do zarejestrowania firmy podane będzie we wszelkich rejestrach, a więc to ono będzie dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Zwiększone zaufanie w stosunku do spółki odbija się na spotęgowaniu grupy odbiorców, a także na możliwości pozyskania kontrahentów i inwestorów.