Spółka z 2016 na sprzedaż

Spółka z 2016 na sprzedaż to oferta skierowana do przyszłych przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć firmę poprzez zakup gotowej spółki. Dlaczego z dnia na dzień rośnie liczba chętnych do zakupu takowych spółek?
Gotowe spółki z 2016 roku to przygotowane podmioty do funkcjonowania na rynku gospodarczym. Kupujący takową spółkę nie musi martwić się o długotrwały i skomplikowany proces rejestracyjny. Otrzymuje spółkę wyposażoną w numery NIP, KRS oraz REGON. Obowiązkiem nabywcy jest dostosowanie istniejących danych w Krajowym Rejestrze Sądowym do swoich potrzeb. Kupujący ma prawo do pozyskania zaświadczenia informującego o braku zadłużeń nabywanej spółki. Dzięki temu otrzymuje gwarancję bezpiecznie dokonanej transakcji.
Nasza oferta pozwala dokonać zakupu takowej spółki oraz wraz z naszym gronem ekspertów zaktualizować dane. Świadczymy kompleksową pomoc w zakresie zakładania oraz prowadzenia firmy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy.
Call Now Button